Személyszállítási koordinátor

A K&V Kft. folyamatosan bővülő csapatába munkatársat keres SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI KOORDINÁTOR pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • autóbuszvezetőink napi szintű koordinálása,
  • járatbeosztások készítése a vezetési és pihenőidők figyelembe vételével,
  • menetrendek és útvonaltervek készítése,
  • meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás,
  • felmerülő problémák megoldása, panaszok kezelése,
  • megfelelő fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése,
  • busz fuvarfeladatok teljes körű szervezésével kapcsolatos adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség,

Jellemez:

  • csapatban történő együttműködés,
  • empátia,
  • mások motiválása, fejlesztése,
  • határozottság, jó stressz tűrő képesség,
  • vezetői szemlélet,
  • kreatív és logikus gondolkodásmód,
  • pozitív és ügyfélközpontú megközelítés,
  • pontosság, alaposság.

Előnyt jelent:

  • gyöngyösi vagy Gyöngyös környéki lakhely,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás, megbecsült munkatársak,
  • fiatalos, segítőkész csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • sportolási lehetőségek finanszírozása (uszoda, konditerem),
  • Cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Jelentkezni önéletrajzzal, motívációs levéllel és bérigény megjelölésével lehet!

Tanfolyam célja

Jelentkezési feltételek
  • Bérigény megjelölésével, várjuk jelentkezését!