Műszaki ügyintéző

A K&V Kft. MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ munkatársat keres gyöngyösi telephelyére.

 Feladataid lesznek:

  • a Társaság tulajdonát képező járművek káreseményeivel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés:
    • kapcsolattartás a fuvarozó, a személyszállatást végző munkatársakkal,
    • káreseményekkel kapcsolatos meghallgatási jegyzőkönyvek felvétele,
    • káresemények biztosító társaságok felé történő jelentése,
    • helyszíni szemlék megtartása és/vagy részvétel a biztosítók által szervezett helyszíni szemléken,
    • káreseményekkel kapcsolatos meghallgatási jegyzőkönyvek, árajánlatok, javítási számlák, rendőrségi jegyzőkönyvek, egyéb dokumentumok összerendezése, a biztosító társaságok internetes felületeire történő feltöltése,
    • kapcsolattartás a káreseményben érintett szakterületekkel, biztosító társaságokkal illetve a rendőrséggel,
    • a káresemények folyamatos, naprakész nyomon követése és lezárása,
  • haszongépjárművekkel kapcsolatos műszaki ügyintézés,
  • statisztikai kimutatások készítése,
  • használt gépjárművek értékesítésével/beszerzésével kapcsolatos feladatok ellátása:
    • használt vontatók, teherautók, félpótkocsik, furgonok és autóbuszok értékesítése,
    • kapcsolattartás a vevőkkel (külföldi is pl. török, ukrán, orosz, görög),
    • járművek fizikai bemutatása,
    • hirdetések kezelése,
    • használt jármű beszerzésben aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. érettségi, felsőfokú műszaki végzettség előny jelent,
  • precíz és pontos munkavégzés,
  • terhelhetőség és jó stressztűrő képesség,
  • számítógépes ismeretek, Word, Excel napi szintű használata,
  • a biztosítótársaságok internetes felületeinek ismerete,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • versenyképes bérezés,
  • hosszú távú együttműködés, megbecsült munkatársak,
  • fejlődési lehetőség, naponta új kihívások,
  • fiatalos, segítőkész csapat,
  • ingyenes munkahelyi meleg étkezés,
  • Cafeteria juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Munkavégzés helye:     Gyöngyös

Munkaidő:                     8:00 – 16:30   (irodai jelenléttel)

Jelentkezni motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével itt vagy az oneletrajz@k-v.hu e-mail címen lehet.